Wij staan voor u klaar!

Ontmoet ons team

Ons team bestaat uit gemotiveerde en enthousiaste collega’s die u graag van dienst willen zijn. We stellen ons graag aan u voor.

Sales

Patrick van de Kerkhof
CCO | Commercial director

T +31 (0)77 398 56 48
E pvdkerkhof@microfan.com

Customer & Sales Support

Giselle Archer
Customer & Sales Support

T +31 (0)77 398 56 48
E sales@microfan.com

Ron Kleuskens
Customer & Sales Support

T +31 (0)77 398 56 48
E rkleuskens@microfan.com

Technical Support

Jos Gommans
Technical Support Engineer

T +31 (0)77 398 56 48
E support@microfan.com

Marcel Muijsers
Technical Support Engineer

T +31 (0)77 398 56 48
E support@microfan.com

Management

Peter van Issum
CEO | General Director

T +31 (0)77 398 56 48
E pvissum@microfan.com

Patrick van de Kerkhof
CCO | Commercial director

T +31 (0)77 398 56 48
E pvdkerkhof@microfan.com

Pascal Schallmaier
Operations Manager

T +31 (0)77 397 40 47
E pschallmaier@microfan.nl

Nick Achten
Manager R&D

T +31 (0)77 398 56 48
E nick.achten@microfan.com

Purchasing

Pascal Schallmaier
Operations Manager

T +31 (0)77 397 40 47
E pschallmaier@microfan.nl

Wendy Verheijen
Purchasing assistant

T +31 (0)77 397 40 46
E wverheijen@microfan.com